افزونه وردپرس

محاسبه گر قیمت محصولات ووکامرس

Woocommerce Measurement Price Calculator Plugin

 

پرداخت و محاسبه گر قیمت تمام شده محصولات طبق اندازه و مقدار مورد نیاز مشتری با امکان فروش عمده محصولات

امکان پرداخت قیمت تمام شده

به راحتی با تعیین قیمت هر واحدی که محصول شما با آن قابل فروش است مشتری می تواند به اندازه و مقدار دلخواه و مورد نیازش سفارش ثبت و پرداخت نماید.

امکان فروش عمده و گروهی محصولات

با این افزونه قادر خواهید بود در تعداد و مقادیر مشخصی که شما تعیین می کنید قیمت تفاوت داشته باشد و در نتیجه مثلا در تعداد بالا قیمت پایین تر برای هر واحد تنظیم کنید.

امکان مدیریت موجودی

قادر خواهید بود حداقل و حداکثر مقدار (تعداد) قابل سفارش توسط مشتری را تعیین کنید و همچنین قیمت حداقلی!

انواع واحد های اندازه گیری

افزونه از تمامی معیار های اندازه گیری شامل سطح. وزن. حجم. طول. جعبه. لیتر و مساحت و.. پشتیبانی میکند و دارای انواع واحد های اندازه گیری متر، فوت، مربع، کیلوگرم، یارد و میلیمتر و غیره … می باشد.

Woocommerce Measurement Price Calculator

افزونه محاسبه گر قیمت محصولات ووکامرس چه کاربردی دارد؟

افزونه حرفه‌ای محاسبه‌گر قیمت محصولات ووکامرس، با توجه به خصوصیات ظاهری و تولیدی محصول و تنظیماتی از قبیل طول ، عرض ، وزن ، مساحت ، مقدار ، حجم و … میتواند براساس درخواست و سفارش مشتری، برای محصولات شما قیمت گذاری متفاوت داشته باشد. با استفاده از افزونه حرفه ای محاسبه گر قیمت وکامرس شما می توانید تولیداتی با ابعاد متغییر ، متریال متفاوت ، بر اساس مساحت و یا سفارش بر اساس وزن را به راحتی بفروشید. اگر وب سایت یک مجموعه تولیدی یا کارخانه ای را اداره میکنید، این افزونه این امکان را به شما میدهد تا محصولتان را از ابتدا با ابعاد و نیاز مشتری سفارش بگیرید و تولید کنید. بهترین راه حل برای فروش محصولاتی از قبیل پرده، کاغذ دیواری، کفپوش، فرش، موکت، سرامیک و پارکت، پارچه، چرم و یا حتی خدماتی مانند نصب موارد ذکر شده مثلا نصب 100 متر مربع کفپوش ، پارکت یا سرامیک که هزینه های آن وابسته به مساحت است، استفاده از همین افزونه است. یکی از قابلیت‌های این افزونه در فروش موارد متغییر، اجبار خریدار به خرید حداقل است. به عنوان مثال اگر حداقل میزان فروش کاغذ دیواری یک رول 5 متری است که قابلیت تکه کردن و کوچک کردن محصول مقدور نیست و مشتری شما 13 متر کاغذی دیواری نیاز دارد، افزونه به او 3 رول 5 متری که برابر 15 متر خواهد بود میفروشد.

مزایای افزونه Price Calculator

یکی از بزرگترین امتیازات این افزونه اعمال قیمت جدید بر مبنای مقدار فروش میباشد. به عنوان مثال میتوانید تعیین کنید در صورت خرید بیش از 10 کیلوگرم مبلغ هر کیلو تغییر کند و در بیشتر از 20 کیلوگرم خرید مبلغ باز هم تغییر کند. دقیقا به معنای اعمال تخفیف در صورت خرید کلی و ایجاد تفاوت قیمت بین کلی و جزئی فروشی. پس اگر شما در فروش خود میتوانید به عنوان کلی فروش عمل کنید و بخشی از مشتریان شما تمایل به خرید مقدار کمی از محصولات شما را دارند یا حتی ممکن است بخواهند مقداری برای تست کیفیت محصول از شما خرید کنند و در صورت رضایت خرید بیشتری انجام دهند این افزونه میتواند جدول قیمتی شما را در مقدار خرید اعمال کند. این قابلیت حتی میتواند مشتریان شما را ترغیب کند برای پایین آوردن قیمت، مقداری بیشتری خرید کنند. شما با استفاده از این افزونه می‌توانید این امتیاز را به مشتری خود بدهید که بتواند مقدار و محتوای هر بسته خریداری شده از شما را با توجه به نیاز خودش مشخص کند. یعنی میتواند در هنگام سفارش برای خودش یک بسته بندی با مقدار دلخواه خود تعریف کند و بعد از محاسبه قیمت درخواست خود، وجه آن را پرداخت و سفارش را تکمیل کند.

چگونه می توان فروشگاهی با چند صد یا چند هزار محصول را مدیریت کرد؟

ویرایش گروهی فیلد های سفارشی از سایر پلاگین ها

این افزونه با تمامی افزونه های جانبی ووکامرس سازگاری کامل دارد و هر نوع فیلدی را برای ویرایش گروهی امکان پذیر میکند.

ایجاد کردن. داپلیکیت و حذف گروهی محصولات

به راحتی در کمتر از چند ثانیه هزاران محصول با ویژگی های مختلف ساده و متغیر را ایجاد . ویرایش و یا حذف کنید.

انواع فیلتر ها و جستجو قدرتمند

ویرایش در لحظه و آنی هر فیلد با کلیک ساده

ویرایش گروهی هر نوع ویژگی محصول

پشتیبانی بیش از 50 نوع ویژگی داخلی و فیلد های سایر پلاگین های جانبی ووکامرس

دارای تنظیمات کامل و پیشرفته ( بخشی از موارد )

امکان گرفتن خروجی و امکان ایمپورت

بستن